20 rokov na trhu
byty

O spoločnosti

 

Už od roku 2001 sa zaoberáme realitnou a developerskou činnosťou. Počas tohto obdobia naša spoločnosť prešla mnohými zmenami. Naše služby sme neustále prispôsobovali i naďalej prispôsobujeme k potrebám a požiadavkám zákazníkov a k realitnému trhu. Ako člen Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska /NARKS/ plne rešpektujeme a dodržiavame etické, morálne a právne požiadavky, ktoré vyplývajú z tohto členstva.

 

Už viac ako 15 rokov zabezpečujeme predaj, kúpu a prenájom nehnuteľností v Šamoríne, Bratislave, Dunajskej Strede a v ich okolí. Počas tohto obdobia sme zabezpečili veľa prevodov nehnuteľností - pozemkov, domov, bytov, polyfunkčných a priemyselných budov, priemerne za rok ich bolo 300 a viac. Sprostredkovali sme prevody na Slovensku ale aj v zahraničí - napr. v Chorvátsku a Maďarsku. Našimi klientmi sú fyzické i právnické osoby zo Slovenska a z celého sveta.

 

Nájdete u nás všetko na jednom mieste - profesionálny tím, odborný prístup, kvalitné poradenstvo, veľký výber nehnuteľností, úver na kľúč s kompletným právnym servisom.

 

Najviac Nás teší, keď sú naši klienti spokojní a opakovane využijú naše služby. Našim cieľom je spokojný klient a bezkonkurenčné služby.

 

Dúfame, že medzi mnohých spokojných klientov sa začleníte aj Vy. Tešíme sa na spoluprácu.

 
S pozdravom a úctou tím spoločnosti Exclusive
 

 

 
Odkúpime vašu nehnuteľnosť
Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

KVALITNÉ UBYTOVANIE ZA DOSTUPNÉ CENY V ŠAMORÍNE PRI ZJAZDE R7

KVALITNÉ UBYTOVANIE ZA DOSTUPNÉ CENY V ŠAMORÍNE PRI ZJAZDE R7
Hotely a reštaurácie, hotel, penzion Šamorín (okres Dunajská Streda)